چرخ های مهربانی

چرخ های مهربانی، خرید دوچرخه برای شادی کودکان ایران زمین

در سفرهای البرزکوه همواره تلاش ما بر این است تا مناطق بکر ایران را انتخاب کنیم. در اکثر مکان های بکر ایران، روستاهایی وجود دارد که هنوز توسعه نیافته اند و داشتن دوچرخه برای بسیاری از کودکان در آن مناط آرزویی ست دست نایافتنی. البرزکوه همواره در تلاش است تا برای اقامت و خوراک سفرها، از خانه های بومیان هر منطقه استفاده شود تا همسفران ما با بومیان منطقه زندگی کنند و زندگی آنها را از نزدیک لمس کنند.

تیم البرزکوه به منظور شاد کردن کودکان ایران زمین بر آن شد تا با طرح چرخ‌های مهربانی، درصدی از عواید تورهای خود را به خرید دوچرخه برای کودکان معصوم مناطق بکر و کمتر توسعه یافته ایران عزیز هزینه نماید.

با سفر با ما، 5% هزینه تور، در صندوق مربوط به چرخ های مهربانی ذخیره می گردد و در تابستان هر سال، یک یا چند روستای ایران انتخاب می‌شود و دوچرخه های خریداری شده به کودکان تقدیم می شود.

هنگام تحویل دوچرخه ها، کلیه لحظه ها با دوربین های البرزکوه ثبت خواهند شد و شادی کودکان ایران زمین با شما به اشتراک گذاشته می‌شود. همچنین می توانید به عنوان داوطلب با ما همراه شوید و برق شادی را در چشمان کودکان سرزمینمان از نزدیک ببینید.

پایان هر تابستان، گزارشی تفصیلی از مبالغ جمع‌آوری شده و هزینه های دوچرخه ها جهت استحضار شما همراهان گرامی ارائه خواهد شد.

در صورت دلخواه نیز می توانید به هر اندازه که مایل هستید به این صندوق کمک کنید یا اینکه دوچرخه هایی را خریداری کنید و به ما تحویل دهید تا شادی را با هم و با کودکان سرزمینمان به اشتراک بگذاریم.

حتی اگر دوچرخه دست دومی در انباری خانه خود یا آشنایانتان سراغ دارید، ما آماده ایم تا آنها را تحویل بگیریم و پس از تعمیر و رنگ آمیزی مجدد، آنها را در اختیار کودکان نیازمند ایرانمان قرار دهیم.

با کمک شما می توانیم بهتر چرخ های مهربانی را به گردش درآوریم.

در خرید دوچرخه ها تلاش می‌شود تا دوچرخه های ساخت ایران تهیه شود تا علاوه بر حمایت از تولید داخلی، خدمات و قیمت مناسب تری نیز داشته باشیم.

 

 

تورها

  • بکرگردی به سبک البرزکوه

  • پرنده نگری به سبک البرزکوه

  • طبیعت‌گردی به سبک البرزکوه

سفرهای خانوادگی به سبک البرزکوه

ماه عسل به سبک البرزکوه

آموزش‌ها

آموزش طبیعت‌گردی به کودکان

آموزش‌های پرنده نگری

آموزش های طبیعت‌گردی

logo-samandehi